Eggs free from the yard.
Cost per person: maybe $1
Eggs from the store
Cost per person: maybe $350
I jest, this sort of thing is awesome. I’m a mega fan of rice so frying this off in an amount of oil that would give Dubya Bush a hard-on sounds just divine.
How did it turn out?